Technické štítky

Vyrábíme široké spektrum samolepících etiket a štítků počínaje informačními, technickými a odolnými štítky, textilními, inteligentními a konče bezpečnostními.

Špičkové samolepící technické štítky

Řešení na míru – kombinace technologií, materiálů a způsobů zpracování nám umožňuje nabídnout špičkové provedení dle přání zákazníka pro rozmanité povrchy a účely použití.

• Prvotřídní kvalita – vyrábíme ve stoprocentní kvalitě, používáme jen kvalitní materiály, které jsou dlouhodobě vysoce odolné.
Dokážeme vyrobit štítky s odolností srovnatelnou s IP 68, dle standardu pro elektrotechniku IPX – IEC 60529.

• Nepadělatelnost – technický štítek může být současně certifikátem originality a nástrojem ochrany u každého kusu výrobku.
Na přání do něj zaintegrujeme nepadělatelné ochranné bezpečnostní prvky.
• Variabilita a identifikovatelnost – při jednoznačném určení účelu je možná identifikace každého jednotlivého kusu.(sériové/licenční číslo, čárový kód, jméno ap). Je možný i popis laserem.

• Ekonomický přínos – bezpečné technické štítky nabízí za jednu cenu, funkci standardního technického štítku + odolnost, nesejmutelnost, nepadělatelnost, jednoznačnou rozpoznatelnost originálních výrobků, i pro laika, umožňující kontrolovat vaše výrobky kdekoliv na světě.

• Rychlost a flexibilita – nabízíme spolupráci a koordinaci
činnosti mezi dodavatelem a odběratelem, tzv. JUST-IN-TIME, to znamená „nulové zásoby“ a stoprocentní kvalita.

• Životní prostředí
K minimalizaci dopadů výroby na životní prostředí naše
společnost používá technologie a materiály, které jsou bezpečné pro lidi/osoby a citlivé k prostředí a splňující směrnice RoHS.

Zobrazen jediný výsledek

Zobrazen jediný výsledek